Reiki Meistras

Bioenergetikas Eugenijus Šileika

Antsvoris – tai mąstymo padarinys. Abu galima keisti

gegužės 22, 2015 sagiras 0 Comments

Per didelis arba per mažas svoris – bene labiausiai paplitęs veiksnys, trukdantis žmogui įgyti daugiau pasitikėjimo savimi. Kodėl svoris toks nereguliarus? Kodėl dietos ir badavimai neduoda norimo rezultato arba padeda tik laikinai? Kodėl vieni valgo viską, nevaržydami savęs, ir išlieka liekni, o kiti, regis, vien žiūrėdami į maistą priauga svorio..? 

Kiekvienas atvejis yra individualus ir reikalauja individualaus požiūrio į problemos sprendimą. Nėra vieno šablono ar vieno recepto visiems.

Tačiau esu įsitikinęs: išsprendę psichologines ir fiziologines problemas, jūs galėsite valgyti viską irišlaikyti norimą kūno formą.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios svorio didėjimo priežastys? Štai keletas iš jų.

Visi mes norime būti gražūs ir sveiki, turtingi ir laimingi, mylimi ir sėkmingi, bet iš tikrųjų esame tokie, kokia yra mūsų pasąmonė, mūsų vidinis Aš.

Įvairiausi vidiniai trukdžiai neleidžia mums būti tokiems, kokie norime būti. Šie trukdžiai randasi iš mūsų pačių susikurto nepasitenkinimo savimi arba kitų įdiegtų stereotipų, kas yra gerai, o kas blogai (o tai nebūtinai yra teisinga).

Oficialioji medicina pripažįsta, kad 2/3 susirgimų yra psichosomatinio pobūdžio, t. y. kad mūsų psichika formuoja mūsųfizinį kūną. Tai reiškia, kad viena iš priežasčių, kodėl mes priaugame daugiau svorio negu reikia, yra mūsų mąstymas.

Kita priežastis, lemianti  padidėjusį svorį, gali būti mūsų energetiniame kūne esantys sutrikimai. Visose dvasinėse mokyklose, kaip antai jogų, budistų, daosų, teigiama, kad eterinis kūnas (aura) yra pirmoje vietoje pagal svarbumą, o fizinis kūnas – tai viso labo mūsų auros, mūsų pasąmonės atspindys.

Aura maitinasi iš energetinių srautų. Jeigu jie gerai funkcionuoja, fiziniam kūnui reikia nedaug maisto. Tai reiškia,kad žmogus tiesiog valgo tiek, kiek reikia, kad gyventų, o ne gyvena, kad valgytų. Maistas su savo energetine verte tik papildo eterinį kūną vienos ar kitos rūšies energija. Tačiau atsiradus kokioms nors energetinėms priežastims, trukdančioms eteriniam kūnui pasiimti energijos iš Visatos, arba dėl tam tikrų gyvenimiškų situacijų įvykus dideliems energijos praradimams, atsiranda ir poreikis gauti daugiau energijos iš maisto produktų (nebūtinai vertingų).

Pavyzdys.

Į mane kreipėsi jauna moteris, turinti antsvorio. Pokalbio metu paaiškėjo, kad ji gyvena su mama, santykiai įtempti. Mama nori kontroliuoti dukters gyvenimą, vadovauti, priekaištauja jai. Taip ji prisideda prie jaunos moters vidinio disbalanso. Kurį laiką duktė kenčia mamos kišimąsi į jos gyvenimą, bet galiausiai „nebeišlaiko nervai“ – ji pratrūksta, išlieja emocijas. Tada mama jai nusileidžia, apkabina, stengiasi nuraminti, bet jau būna išprovokavusi neigiamų emocijų antplūdį. Tokios stresinės, visiškai nereikalingos situacijos jaunai moteriai sukelia norą valgyti (ir daug), o jei ji soti, tai sutrinka virškinimo sistema.

Kodėl taip vyksta? 

Mama dėl kažkokių priežasčių (galbūt susijusių su sveikata arba gyvenimo būdu) negalėjo natūraliu būdu pasiimti energijos iš aplinkos. Todėl ji pasisemdavo energijos iš savo dukters – ją išprovokuodama ir paskui pati ramindama. Dukra, netekusi kantrybės, prarasdavo natūralią savo energetinę apsaugą – ir mama pasiimdavo iš dukters jai reikalingą dalį.

Turbūt esate girdėję apie energetinius vampyrus? Čia būtent toks atvejis.

Bet kurią gyvenimo situaciją, kai vienas žmogus praranda pusiausvyrą, susierzina, o kitas (provokuotojas) tuo tarpu atsigauna, įgauna naujų jėgų, galima pavadinti energetinio vampyrizmo pavyzdžiu. Tai nereiškia, kad mama specialiai bandė pakenkti dukrai. Ne, ji pati to nesuprato, tačiau pasiimdavo jai trūkstamos energijos sukeldama dukrai nepasitenkinimą.

Kaip to išvengti?

Pakoregavus dukters santykius su mama, jos reakciją į mamos priekabes, pasikeitė ir mamos elgesys. Nebeliko provokacijų, todėl buvo sustabdytas nereikalingas energijos nutekėjimas. Praėjus tam tikram laikui svoris savaime pradėjo kristi. Po trijų mėnesių jis sumažėjo 10 kg ir stabilizavosi.

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės turi antsvorio:jos gali būti psichologinės, energetinės, gali būti ir žalingas įprotis valgyti vėlai vakare ar naktimis. Visais šiais atvejais žmogui reikia naujų žinių, patirties ir pagalbos iš šalies.

Jei turite bėdų dėl svorio ir negalite susitvarkyti savarankiškai, kreipkitės.

#ansvoris#priezastys#svorio didejimas

Previous Post

Next Post