Reiki Meistras

Bioenergetikas Eugenijus Šileika

Reiki energija: kas tai?

gegužės 22, 2015 sagiras 0 Comments

Reiki energija: kas tai?

Nuo seniausių laikų žmoniją traukė dvasiniai dalykai. Visais permainų laikais žmonės domėjosi subtiliosiomis Visatos energijomis. Viena iš jų – Reiki energija, vienodai veikianti visais lygmenimis: gydanti kūną, sielą, sąmonę ir žmogaus dvasią. Su šia energija nesiejama nei religija, nei filosofija.

Manoma, kad Reiki energija yra kosmoenergetinio kanalo Farun-Buda dalis, tekanti per gydančiojo Reiki meistro rankas. Reiki, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „universalioji gyvybinė Visatos energija, kuri persmelkia visa, kas gyva“. Ši energija padeda palaikyti visas gyvybės formas. Nesvarbu, ar mes tuo tikime, suvokiame tai ar ne – Reiki energija tiesiog teka ir palaiko visas mūsų gyvybines funkcijas. Šis metodas dar siejamas su bibline stebuklinga Jėzaus Kristaus rankų gydomąja galia.

Reiki šaknys glūdi žiloje senovėje, o mūsų laikais šį metodą atgaivino japonų kilmės krikščioniškos mokyklos vienuolis Mikao Usui. Vienas iš jo mokinių paklausė, kodėl mes negalime gydyti taip, kaip gydė Kristus. Mikao Usui nežinojo atsakymo, bet pradėjo intensyvias jo paieškas tiek krikščioniškuose, tiek Rytų šventraščiuose. Jo ieškojimus vainikavo sėkmė. Po ilgų tyrinėjimų Reiki pradininkas Mikao Usui induistų šventraščiuose aptiko simbolius ir techniką, tačiau pati savaime ji neveikė. Taip Reiki buvo grąžinta pasauliui ir jos sekėjų dėka labai greitai išplito kaip paprastas ir labai veiksmingas būdas semtis energijos ir sveikatos tiesiai iš kosmoso.

#apie reiki#kas yra reiki#reiki

Previous Post

Next Post