Reiki Meistras

Bioenergetikas Eugenijus Šileika

Reiki

gegužės 23, 2011 Eugenijus 0 Comments

reikiPasaulis – tai paslaptis. Ir tai, ką tu regi šiuo metu prieš save –  tai toli grąžu ne viskas, kas čia yra.  Pasaulyje  esama  dar  tiek  daug  visa ko…  Jis  iš  tikrųjų  begalinis kiekviename savo taške. Todėl bandymai pažinti pasaulį tėra tik bandymai vieną ar kitą jo taškelį padaryti pažįstamu ir įprastu dalyku.

C. Castaneda

Nuo pačių seniausių laikų, žmoniją traukė dvasiniai dalykai. Visais permainų laikais ji domėjosi subtiliosiomis Visatos energijomis. Viena iš jų – Reiki energija, vienodai veikianti visuose lygmenyse – gydanti kūną, sielą, sąmonę ir žmogaus dvasią. Su šia energija nesiejama nei religija, nei filosofija.  Manoma, kad Reiki energija yra kosmoenergetinio kanalo Farun-Buda dalis, tekanti per gydančiojo Reiki meistro rankas. Reiki, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „universalioji gyvybinė Visatos energija, kuri persmelkia visa, kas gyva“. Ši energija padeda palaikyti visas gyvybės formas. Nesvarbu, ar mes tuo tikime, suvokiame tai, ar ne – Reiki energija tiesiog teka ir palaiko visas mūsų gyvybines funkcijas. Šis metodas dar siejamas su bibline stebuklinga Jėzaus Kristaus rankų gydomąja galia.

Reiki šaknys glūdi gilioje senovėje, o mūsų laikais, šį metodą atgaivino japonų kilmės krikščioniškos mokyklos vienuolis Mikao Usui. Vienas iš jo mokinių paklausė, kodėl mes negalime gydyti taip, kaip gydė Kristus. Mikao Usui nežinojo atsakymo, bet po to, pradėjo intensyvias paieškas tiek krikščioniškuose, tiek Rytų šventraščiuose. Jo ieškojimus vainikavo sėkmė. Po ilgų tyrinėjimų, Reiki pradininkas, Mikao Usui induistų šventraščiuose aptiko simbolius ir techniką, tačiau pati savaime ji neveikė. Taip Reiki buvo grąžinta pasauliui ir jos pasekėjų dėka labai greitai išplito kaip  paprastas ir labai veiksmingas būdas semtis energijos  ir sveikatos  tiesiai iš kosmoso.

#energija#gyvybe#kosmoenergetinio#kosmos#meistras#mikao usui#mokytojas#reiki#reiki meistras

Next Post