Stuburas
Stuburą galima išgydyti ir be operacijų
Pabundate rytais skaudančia nugara? Sunku rasti patogią pozą sėdėti? Pasilenkę negalite atsitiesti? Jus greičiausiai kamuoja stuburo problemos.
Žmogaus stuburas turi būti pakankamai judrus, kad kūnas galėtų įvairiai judėti ir kartu būti stabilus bei tvirtas, nes vidiniu stuburo kanalu eina nugaros smegenys.
Daugumą stuburo problemų galima išspręsti be operacijų ir kitų varginančių procedūrų.
- Atlikdamas gydomuosius stuburo seansus naudoju kinų meridianų terapijos technikas, po kurių problemos nebegrįžta.
- Mokau pratimų stuburui gydyti ir stiprinti pagal daosų technikas.
Daug žmonių skundžiasi mažesnėmis ar didesnėmis stuburo prolemomis, tarp jų – stuburo iškrypimu, stuburo išvarža ir kt.
- Kokios stuburo negalavimų ir ligų priežastys?
- Kas sukelia vienokią ar kitokią stuburo problemą?
Kad atsakytume į šį klausimą, turime truputį išsamiau panagrinėti, kokią funkciją žmogaus fiziniame kūne atlieka stuburas.
1. Tai yra pagrindas, prie kurio pritvirtintas skeletas ir visi organai.
2. Stuburo viduriu eina smegenys, kurios maitina galvos smegenis.
3. Per stuburą eina dauguma nervų kanalų, kurie siunčia informaciją iš visų organų apie jų būklę į galvos smegenų regeneracijos centrus.
Žmogus yra tobulas Dievo kūrinys. Iki tam tikro laipsnio jis sugeba pats gydyti save arba bent jau pagerinti savo fizinės sveikatos būklę. Kaip tai vyksta?
Informacija apie organų veiklos pablogėjimą nerviniais kanalais per stuburą patenka į galvą. Regeneracijos centrai, gavę šią informaciją, duoda mūsų pasąmonei komandą gydyti sergančią kūno vietą.
Stuburas yra pati svarbiausia mūsų skeleto dalis. Jei dėl stuburo problemų informacija apie organų veiklos sutrikimus nepasiekia galvos smegenų regeneracijos centrų, žmogaus organizmas nustoja save gydyti. Ne veltui kinai sako: sveikas stuburas – sveikas žmogus.
Tai kodėl mes nesugebame ar negalime išsaugoti stuburo sveiko ir visavertiškai funkcionuojančio?
Visą mūsų kūną vagoja energetiniai kanalai, vadinami meridianais. Tais kanalais tekanti energija „įkrauna“ organus, sąnarius, kaulus, raumenų audinius, suteikia jiems jėgų tinkamai funkcionuoti. Didžioji dalis energijos meridianais teka per stuburą, taip pat vienas pagrindinių – Sušumnos kanalas – eina stuburu. Jei susidaro energetinis kamštis stuburo plote, pats kanalas gali iškrypti į šalį ir nustoti kurią nors stuburo dalį (kartu ir kitus kūno organus) maitinti. Energetiniai kanalai, einantys stuburu, ne tik „įkrauna“ energija organus, kuriuos jungia, bet ir visame savo tekėjimo kelyje maitina stuburo slankstelius, smegenis, stuburo diskus.
Kas gali nutikti, jeigu kurioje nors stuburo vietoje susidaręs energetinis kamštis trukdo tekėti energijai?
Gali atsirasti stuburo smegenų uždegimai,
išsėtinės sklerozės židiniai,
pradėti intensyviai dėvėtis stuburo diskai.
Energetiniams kanalams dalinai užakus ir energijai pradėjus tekėti ne stuburo viduriu, o pakraščiu, stuburo slanksteliai pradeda krypti (kad pasimaitintų reikiamu energijos kiekiu) į tą pusę, kuria daugiau prateka energija. Jeigu tai atsitinka vaikystėje, kai formuojasi žmogaus skeletas, tai dažniausiai pradeda krypti stuburas.
Suaugusiam žmogui yra kiek kitaip. Stuburą juosia 12 sluoksnių raumenų, kurių funkcija yra prilaikyti stuburą. Kuo arčiau stuburo, tuo raumenyse daugiau sausgyslių. Pavojingai kryptelėjusį slankstelį įsitempę raumenys sustabdo, suspaudžia ir neleidžia jam krypti toliau. Palaikančių stuburą raumenų suspaudimo jėga milžiniška – iki kelių tonų. Todėl žmogus jaučia surakintą nugarą ar juosmenį. Įvairūs stuburo masažai atpalaiduoja jį tik trumpam, tik iki kito neatsargaus pasilenkimo ar kryptelėjimo. Slankstelis vis dažniau ir stipriau krypsta. Stuburo raumenys yra labai stiprūs ir gali perspausti stuburą, bandydami išlaikyti slankstelius vietoje, o tada atsiranda stuburo išvarža.
Ką gi daryti?
Esu daug metų praktikuojantis bioenergetikas, sukaupęs daug žinių, atlikęs ne vieną gydomąją procedūrą ir pašalinęs stuburo problemą atkurdamas energetinius kanalus. Tai ne naujo stuburo „padarymas“ ar pakeitimas, tai naujai suteikta galimybė gyventi visavertį gyvenimą be skausmo ir be chirurgo įsikišimo.